• Serrapeptáza 500 mg, 60 kapsúl

Serapeptáza sa používa ako vysoko účinná náhrada (alternatíva) oproti antibiotikám. Lieči zápalové poruchy a nielen bojuje proti zápalu, ale tiež zmierňuje bolesti a opuchy, skracuje čas hojenia a podporuje imunitný systém. Má čistiaci účinok. Pomáha viazať ťažké kovy pomocou ktorých telo vylučuje jedy (toxíny) a takýmto spôsobom meniť imunitný systém, usmerniť hormonálnu nerovnováhu a zrýchliť hojenie tkanív.


Serrapeptáza je silnejšia fibrinolytická látka ako iné známe alkalické alebo neutrálne proteázy, ako sú bromelain alebo pronáza. Serrapeptáza sa veľmi dobre znáša. Môžeme ju použiť na liečbu zápalového ochorenia alebo na rozloženie plátov, ktoré sa vytvorili v cievach. Vďaka silným protizápalovým schopnostiam, a pretože prakticky nemá vedľajšie účinky je serrapeptáza logickou voľbou miesto škodlivých nesteroidných antireumatík.Serrapeptása je veľmi silná fibrinolytická látka, silnejšie ako iné, známe alkalické alebo neutrálne proteázy, ako napr. Bromelain, alebo pronáza. Rozpúšťa neživé organické látky, čo nedokáže žiadna iná látka. Jej jedinečnosť je v tom, že rozpúšťa iba neživej hmoty a živé tkanivo neporuší. Pomáha čistiť cievy.
Pomáha rozkladať mŕtve tkanivá, krvné zrazeniny. Podporuje prekrvenie tkanív. -
Rozkladá mikroskopická bielkovinová stavebné vlákna, ktoré sú zodpovedné za hustotu hlienu (mucínu). Uľahčuje tak vykašliavanie hlienu a čistenie pľúc.
Tlmí zápal zriedením zápalovej tekutiny a uľahčuje tak drenáž tekutiny, čo tiež napomáha rýchlejšiemu hojeniu tkaniva.
Napomáha zmenšiť bolesť tým, že spomaľuje uvoľňovanie látok (bradykinín), ktoré bolesť vyvolávajú.Porovnanie cien:

Iherb.com + návod + zľavový kód10.90 EUR
oliveland.sk
21.90 EUR

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Serrapeptáza 500 mg, 60 kapsúl

  • 10.90€

  • Bez DPH: 10.90€

Súvisiace produkty

Serapeptáza 120000 SPU, 90 kapsúl

Serapeptáza 120000 SPU, 90 kapsúl

Serapeptáza je enzým, ktorý produkuje priateľská baktérie žijúce vo vnútornostiach priadky morušovej..

27.19€ Bez DPH: 27.19€