• Saw Palmetto extrakt 320 mg, 60 kapsúl

Tradične sa plody tejto rastliny využívali na liečbu ochorení spojených so štítnou žľazou alebo metabolizmom. Používala sa aj na zlepšenie apetítu a trávenia. Funguje ako expektorans - je teda účinné aj pri liečbe bronchitídy. Vďaka schopnosti regulovať hladiny hormónov dobre pôsobí na pohlavné ústrojenstvo aj u mužov aj u žien. Zlepšuje celkový zdravotný stav človeka. Asi však najdôležitejšie účinky sa mu pripisujú v oblasti liečby benígnej hyperplázie prostaty (BPH) a tiež vypadávanie vlasov.


Saw palmetto Pomáha ochraňovať prostatu a vaječníky. Pomáha pri hormonálne podmienečnom padania vlasov u žien, pri nadmernom ochlpenie u žien a mužskej plešatosti.

Za posledné desaťročie dvojité slepé klinické skúšky preukázali, že 320 mg extraktu z bobúľ saw Palmetto je bezpečnou a efektívne látkou v boji so symptómami nezhubného zväčšenia prostaty (BPH).

Trojročná nemecká štúdia preukázala, že užívanie 160mg extraktu z minipalmy 2x denne redukuje nočné močenie u 73% pacientov a zlepšuje prúd moču. V dvojitej slepej skúške, 160 mg extraktu 2x denne bolo rovnako efektívne ako finasterid (Proscar) bez vedľajšieho účinku, ako je strata libida.

Saw Palmetto zabraňuje premene testosterónu na dihydrotestosterón - aktívnu formu testosterónu. Saw Palmetto nemá estrogénové účinok.

Porovnanie cien:

Iherb.com + návod + zľavový kód7.20 EUR
oliveland.sk
15 EUR

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Saw Palmetto extrakt 320 mg, 60 kapsúl

  • Výrobca: Doctot's Best
  • Kód produktu: DRB-00082
  • Dostupnosť: Skladom
  • 7.20€

  • Bez DPH: 7.20€