• Serapeptáza 120000 SPU, 90 kapsúl

Serapeptáza je enzým, ktorý produkuje priateľská baktérie žijúce vo vnútornostiach priadky morušovej. Živé organizmy si vytvárajú enzýmy, aby dokázali urýchliť špecifické chemické procesy. Serapeptáza je proteolytický enzým, ktorý pomáha vstrebávať bielkoviny.

Pre chov priadky morušovej je serapeptáza absolútne nevyhnutná pre prežitie. Keď totiž dokončí svoju premenu na nočného motýľa, bez tohto enzýmu by zostala uväznená vo vnútri zámotku, ktorý je upradený z pevných vlákien hodvábu. No vďaka účinným rozkladu vlastnostiam serapeptázy s tým móla nemá žiadny problém.

Zaujímavosťou je, že látky, s ktorými enzýmy reagujú, sú veľmi špecifické. Vďaka tomu serapeptáza rozkladá len neživé enzýmy, ako napr. Zámotok z vlákien hodvábu, a nie tie, z ktorými je tvorené telo priadky morušovej.

Dávkovanie: 1-2x denne 1 kapsula na lačno.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Neobsahuje žiadne umelé ani konzervačné látky, farbivá, príchute, je bez pridania cukru, škrobu, mliečnych produktov, pšenica a kvasníc, konzervačných látok a rozpúšťadiel. Je vhodný pre diabetikov a osoby s alergiou na niektorú z vyššie uvedených prísad. Nepoužívať, ak je poškodený ochranný vnútorný uzáver! Skladujte na suchom a chladnom mieste do 25 ° C. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Prípravok je registrovaný ako doplnok stravy preto nenahrádza lieky predpisované lekárom a nemôže nahradiť plnohodnotnú pestrú stravu.

Porovnanie cien:

Iherb.com + návod + zľavový kód 27.19 EUR
hoogle.sk
42 EUR
dravomania.sk
55.90 EUR
serrapeptaza.sk - 270 kapsúl
95.58 EUR


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Serapeptáza 120000 SPU, 90 kapsúl

  • Výrobca: Doctot's Best
  • Kód produktu: DRB-00231
  • Dostupnosť: Skladom
  • 27.19€

  • Bez DPH: 27.19€

Súvisiace produkty

Serrapeptáza 500 mg, 60 kapsúl

Serrapeptáza 500 mg, 60 kapsúl

Serapeptáza sa používa ako vysoko účinná náhrada (alternatíva) oproti antibiotikám. Lieči zápalové p..

10.90€ Bez DPH: 10.90€