• Super enzymes enzýmy, 90 kapsúl od Now foods

Enzýmy sú bielkoviny s biokatalytickou aktivitou. Sú prítomné vo všetkých živých bunkách, kde sa podieľajú prakticky na všetkých životných funkciách. Enzýmy sa delí na endogénne (produkované organizmom) a exogénne (prijímané stravou). Predpokladá sa, že naše orgány a žľazy majú naprogramovaný určitý "enzýmový potenciál", tj. Množstvo enzýmov, ktoré sú schopné počas života vyprodukovať. Tento potenciál je geneticky určený, ale závisí aj od rôznych faktorov životného prostredia. Počas starnutia organizmu dochádza k úbytku produkovaných enzýmov a tým aj k zhoršeniu trávenie - okrem klasických tráviacich ťažkostí dochádza aj k vzniku chronických ťažkostí iného typu - oslabenie imunity, cievne choroby alebo rôzne metabolické poruchy.


Betaín hydrochlorid

Zvyšuje kyslosť žalúdočných štiav, čo umožňuje lepšie štiepenie proteínov (zlé štiepenie sa prejavuje napr. Potravinovými alergiami). Pozitívne ovplyvňuje vylučovanie tráviacich enzýmov zo slinivky. Prispieva k ničeniu parazitov, vírusov a baktérií v tráviacom trakte a využívanie minerálov z potravy organizmom) význam napr. U padanie vlasov, štiepenie nechtov ...). POZOR: potravinové doplnky s betaín hydrochloridom sa nesmú užívať pri žalúdočných a dvanástnikových vredoch.

Panktreatin sa týka prípravy enzýmov slinivky brušnej. Väčšinou je izolovaný z čerstvých slinivek svíň, ktorá je zdrojom lipázy, amylázy a proteolytických enzýmov.


Zloženie:

Betaín HCI 200 mg , pankreatín 4X, amyláza, proteázy, lipáza

Ox Bile Extract (45% kyselina cholánovej) 100 mg *

Bromelain (2400 GDU / g) (z ananásu) 50 mg *

Papaín (2M FCCPU / mg) Prášok (od Papaya) 50 mg *

Pepsín (NF 1: 10M jednotiek) Prášok 50 mg *

Papája Prášok 45 mg *

Ananásový džús Prášok 45 mg *

Celuláza (1M CU / g) Prášok 10 mg *

Porovnanie cien:

Iherb.com + návod + zľavový kód 11.48 EUR
hoogle.sk
15.30 EUR

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Super enzymes enzýmy, 90 kapsúl od Now foods

  • Výrobca: NOW Foods
  • Kód produktu: NOW-02963
  • Dostupnosť: Skladom
  • 11.48€

  • Bez DPH: 11.48€