• Reishi 376 mg, 100 kapsúl

Reishi (Ganoderma lucidum, Leskokôrka lesklá) (slovensky) vďaka pestrému obsahu cenných látok pre ľudský organizmus patria medzi najvzácnejšie zdraviu prospešné huby. Reishi je v ázijských krajinách používaná už viac ako 4 000 rokov. Ako kráľovná húb je považovaná za dôležitejšiu ako zázvor. Z plodníc a podhubie REISHI bolo izolovaných až 50 polysacharidov - glukánov.

Pri výrobe prípravku Reishi nebola použitá extrakcia, vďaka ktorej sa z niektorých húb cielene získavajú konkrétne aktívne látky a súčasne sa tým zbavujeme ďalších aktívnych látok, ktoré huby prirodzene obsahujú. Komplex všetkých látok prirodzene obsiahnutých v reishi má ďaleko vyšší účinok než jediná látka získaná extrakciou.

Reishi sa vyrába nadštandardné technológiou výroby - lyofilizáciou. Lyofilizácia je proces sušenia, kde sa surovina najskôr zmrazí a cestou sublimácie sa odstráni ľad. Ľad sa mení priamo na vodnú paru s vynechaním tekutého stavu. Touto technológiou získaný hubový prášok je 100% prírodný produkt, veľmi ľahký s mimoriadnou mikrobiologickou čistotou, pričom sú plne zachované vlastnosti čerstvej huby (chuť, vôňa, farba, bielkoviny, vitamíny, minerálne zložky).

Číňania Reishi považujú za cennejšie ako žien šen. V Číne a Japonsku je schválená pre podpornú liečbu rakoviny.

Takmer všetko, čo sa vtedy vedelo a popísalo o účinkoch reishi, už bolo súčasnými vedeckými štúdiami čiastočne exaktne zmerané, dokázané a potvrdené.

Porovnanie cien:

Iherb.com + návod + zľavový kód8.19 EUR
oliveland.sk
15.90 EUR

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Reishi 376 mg, 100 kapsúl

  • Výrobca: Nature's Way
  • Kód produktu: NWY-62700
  • Dostupnosť: Skladom
  • 8.19€

  • Bez DPH: 8.19€