• Schizandra 580 mg, 100 kapsúl

Cudzokrajné liana sa v našich podmienkach chová sprvu veľmi okúňavý a človek musí na záhradke vymýšľať rôzne kúsky, aby bola ochotná u nás rásť a vypustiť na dôkaz ochoty niekoľko lístkov. Pritom sa necháva záhradníkom hladkať ako milenka z veľmi rozmaznaného chovu. Ostentatívne nie je schopná vzdorovať žiadnemu burine ako nad zemou, tak pod ňou a čaká, že to za ňu urobí niekto iný. Slnko jej nesmie svietiť na pôdu nad korene, ale musí ho byť dostatok a vyžaduje stále určité množstvo vlhka, ale nesmie ho byť moc. Potrebuje mulč z hoblín, pilín alebo aspoň preplachované kôry

Prípravky zo schizandry, nech domáce, alebo kúpené, majú preventívne účinky proti chrípke a chorobám z prechladnutia. Uvádza sa ich priaznivé pôsobenie na chronický a astmatický kašeľ, bolesti hlavy, ramenných kĺbov a krčnej chrbtice. Schizandra zlepšuje videnie a prehlbuje dýchanie.

Medzi jej ďalšie liečivé účinky patrí úprava hladiny krvného cukru a cholesterolu, stimulácia mozgu, zmiernenie depresívnych stavov, potlačenie neuróz a výrazne účinná liečba spontánneho denného a nočného potenia.

Pre celkovú revitalizáciu organizmu postačí napríklad užívanie kvapiek z klanoprašky v dávke dvadsiatich kvapiek dvakrát (maximálne trikrát) denne po dobu dvadsiatich dní. Schizandra pôsobí v menších dávkach spoľahlivo, zvyšovanie dávok je zbytočné a neúčinné.

Porovnanie cien:

Iherb.com + návod + zľavový kód5.93 EUR
oliveland.sk
12.90 EUR

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Schizandra 580 mg, 100 kapsúl

  • Výrobca: Nature's Way
  • Kód produktu: NWY-16800
  • Dostupnosť: Skladom
  • 5.93€

  • Bez DPH: 5.93€