• Červená MACA prášok, surový 227. gramov

Peruánska Maca je rastlina, o ktorej sa dá hovoriť bez diskusie len v superlatívoch. Najodolnejšie, najzaujímavejšie, najvýživnejšie, jedna z najstarších, najviac rastúcich aj najviac pestovaných rastlín na svete.

Už jej výskyt je zázrakom - rastie v miestach, kde drsné klimatické podmienky neumožňujú rast väčšine iných rastlín. Odoláva mrazu, výkyvom teplôt od +10 do -20 stupňov C., krupobitie, suchu a silným vetrom, dokonale znáša tiež pražiace slnko.

Tento výrobok sa predáva vo forme prášku, čo je výhodnejšie ako v výrobky v tabletovej forme.

Účinky Maca peruánskej ocenia všetky generácie a každý nájde tú svoju boliestku, kde môže maca viac, či menej pomôcť. Jedná sa o superpotravinu, ktorá má veľmi pozitívny vplyv na ľudský organizmus. Maca má vďaka obsahu vysoko hodnotných bielkovín, aminokyselín, vitamínov, minerálov a sterolov veľmi významnú výživnú hodnotu. Môže nielen zásobiť organizmus potrebnými látkami, ale aj priaznivo ovplyvňovať v ňom prebiehajúce procesy, zvyšovať vitalitu, uľahčovať regeneráciu síl pri stavoch vyčerpania a dlhotrvajúci únavy a udržiavať psychickú a fyzickú rovnováhu. Dnes je populárnym peruánskym zdrojom energie a vitality. Maca sa stala tiež obľúbeným doplnkom stravy vrcholových i rekreačných športovcov.

Cena: 16,26 Eur

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Červená MACA prášok, surový 227. gramov

  • Výrobca: Sunfood
  • Kód produktu: SFD-90640
  • Dostupnosť: Skladom
  • 16.26€

  • Bez DPH: 16.26€

Súvisiace produkty

Jablkový pektín 700mg, 120 kapsúl

Jablkový pektín 700mg, 120 kapsúl

Pektíny sú polysacharidy podieľajúce sa na výstavbe niektorých rastlinných pletív. Najviac pektín..

9.37€ Bez DPH: 9.37€